Hotel Benátky San Marco | Hotel v blízkosti náměstí Svatého Marka v Benátkách s pohodlnou dostupností na náměstí Svatého Marka a do Dóžecího paláce v Benátkách.

Benátky hotely

Hotel v Benátkách v blízkosti náměstí Svatého Marka

Hotel Al Vagon, úsporný jednohvězdičkový hotel v centu Benátek nabízí mimořádnou příležitost pobytu v blízkosti náměstí Svatého Marka, Dóžecího paláce, baziliky Svatého Marka a Hodinové věže, kouzelných míst, které jsou symbolem Benátek. Stačí deset minut pěší chůze a kouzelnými benátskými uličkami a náměstíčky se dostanete k těmto místům nezměrné poezie v okolí náměstí Svatého Marka.

Jednohvězdičkový hotel s pohodlnou dostupní na San Marco

Na náměstí Svatého Marka, do baziliky a Dóžecího paláce se z Hotelu Al Vagon dostanete pohodlně i parníčkem, pokud si chcete vychutnat Canal Grande a překrásné benátské paláce ze slavné vodní cesty. Fantastická trasa, která vás od Hotelu Al Vagon přivede do blízké čtvrti San Marco, ve které se nachází překrásný Dóžecí palác, Bazilika Svatého Marka a náměstí Svatého Marka, která dýchá magickým kouzlem historického centra Benátek, takže ani kdyby cesta do ní z jednohvězdičkového hotelu Al Vagon nebyla tak pohodlná, prošli byste jejíma uličkami v kteroukoliv denní hodinu, jen abyste se pokochali jejími nekonečnými odstíny a proměnlivými tvářemi.

Z hotelu Al Vagon, ideální cesta do čtvrti San Marco

Hotel v San Marco Benátky
{frase2}