Hotel Wenecja San Marco | Hotel blisko placu św. Marka w Wenecji dogodne dojście do placu Św. Marka i Pałacu Dożów w Wenecji

Venice hotels

Hotel w Wenecji blisko placu św. Marka

Hotel Al Vagon, tani hotel jednogwiazdkowy w centrum Wenecji oferuje wyjątkową możliwość pobytu blisko placu Św. Marka, Pałacu Dożów, Bazyliki św. Marka i Wieży Zegarowej- wspaniałych weneckich miejsc-symboli. Wystarczy 10-minutowy spacer aby dojść do celu, fascynującymi weneckimi uliczkami i placykami, miejscami o niezmierzonym uroku, znajdującymi się wokół placu św. Marka.

Wygodny jednogwiazdkowy hotel z dogodnym dojściem do placu św. Marka

Plac św. Marka, bazylika i Pałac Dożów są łatwo dostępne z hotelu Al Vagon, w tym również z tramwaju wodnego (vaporetto), jeżeli chcecie podziwiać Wielki Kanał (Canal Grande) i wspaniałe weneckie pałace z tego słynnego toru wodnego. Fantastyczna droga, która z hotelu Al Vagon prowadzi do pobliskiej dzielnicy św. Marka, gdzie znajduje się wspaniały Pałac Dożów, Bazylika sw. Marka i plac św. Marka, przesycona jest magicznym urokiem zabytkowego centrum Wenecji. Nawet jeżeli nie byłoby tak łatwo dotrzeć tam z hotelu al Vagon (1 gwiazdka), z pewnością przeszlibyście ulicami tej dzielnicy o każdej porze dnia, aby uchwycić jej niezliczone i zmieniające się oblicza.

Idealna trasa z hotelu Al Vagon do placu św. Marka

Hotel Wenecja plac św. Marka
{frase2}